Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Przeloty z Katowic do Paryża od 129,00 zł

Wylot z:
Katowice, Polska

Lotnisko wylotu:
Katowice Pyrzowice (KTW)

Linia lotnicze:

Wizz Air

Przylot do:
Paryż, Francja

Lotnisko przylotu:
Paryż Beauvais-Tille (BVA)

Tanie loty liniami Wizzair z Katowic do Paryża-Beauvais (BVA) położonego około 75 km od centrum Paryża. Wyloty z Katowic do Francji dostępne są w okresie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w środę oraz niedzielę. Z Katowickich Pyrzowic wylecimy o godz 10:45, lądowanie w Paryżu o godz 12:55. Z lotniska kursują co 20 minut autobusy. Loty powrotne z Paryża do Katowic-Pyrzowic startują o godz 13:25, lądowanie o 15:30 (środa, niedziela). W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 loty z katowickiego lotniska Pyrzowice do Paryża Beauvais odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot w każdy wtorek i sobotę o godzinie 12:40, planowane lądowanie we Francji o godzinie 14:55. Loty powrotne na trasie Paryż-Katowice także we wtoki i soboty w godzinach 15:40-17:45. Tanie bilety lotnicze z Katowic do Paryża - Beauvais. Rezerwuj bilety lotnicze na bezpośrednie tanie loty do Paryża. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Oferty lotów z Katowic do Paryża
Wylot
Czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka
2018-04-05 13:00 Katowice (KTW)
2018-04-05 23:45 Paryż (ORY)
1
W6 1157
2018-04-05 13:00 Katowice (KTW)
2018-04-05 15:05 Neapol (NAP)
W6
2
TO 3829
2018-04-05 21:15 Neapol (NAP)
2018-04-05 23:45 Paryż (ORY)
TO
Przylot
Czas podróży: 5h 40m / 1 przesiadka
2018-04-12 09:35 Paryż (ORY)
2018-04-12 16:15 Katowice (KTW)
1
FR 4232
2018-04-12 09:35 Paryż (BVA)
2018-04-12 11:10 Mediolan (BGY)
FR
2
W6 1132
2018-04-12 13:35 Mediolan (BGY)
2018-04-12 15:15 Katowice (KTW)
W6
Oferta 1
Cena: 567 PLN
Wylot
Czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka
2018-04-05 13:10 Katowice (KTW)
2018-04-05 19:40 Paryż (CDG)
1
LO 3882
2018-04-05 13:10 Katowice (KTW)
2018-04-05 14:00 Warszawa (WAW)
LO
2
AF 1347
2018-04-05 17:15 Warszawa (WAW)
2018-04-05 19:40 Paryż (CDG)
AF
Przylot
Czas podróży: 5h 40m / 1 przesiadka
2018-04-12 09:35 Paryż (CDG)
2018-04-12 16:15 Katowice (KTW)
1
FR 4232
2018-04-12 09:35 Paryż (BVA)
2018-04-12 11:10 Mediolan (BGY)
FR
2
W6 1132
2018-04-12 13:35 Mediolan (BGY)
2018-04-12 15:15 Katowice (KTW)
W6
Oferta 2
Cena: 609 PLN
Loty do Paryża - Promocje
Lot Data Promocji Linia Cena
Poznań - Paryżod 2018-02-04 do 2018-10-26109.00
Gdańsk - Paryżod 2018-02-05 do 2018-10-25109.00
Kraków - Paryżod 2018-02-09 do 2018-10-19139.00
Warszawa - Paryżod 2018-02-07 do 2018-10-2479.00
Wrocław - Paryżod 2018-02-04 do 2018-10-2899.00
Katowice Paryż Loty - Partner: Tanie Loty dostarcza serwis Infoloty.pl